Muzyczne Mikołajki

muzyczne_mikolajki_2015


„Jest taki dzień, bardzo ciepły, chodź grudniowy. Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich. Dzień, który już, każdy z nas zna od kołyski.”


4 grudnia w Auli „A” o godz. 17 odbył się koncert, który z pewnością obfitował w ciepłą, rodzinną atmosferę i radość. Nie mogło być inaczej skoro patronem koncertu był sam Święty Mikołaj! Licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać: orkiestry szkolnej, uczniów przedmiotu zespół z klasy I- grupa C, uczniów z klasy II-grupy A oraz B, zespół klarnetowy, akordeonowy oraz dwóch solistów śpiewaków. Błyskotliwe prowadzenie koncertu przez p. Joannę Kalbarczyk zaowocowało niezbędną dawką humoru i świątecznego wyczekiwania. Wykonywane utwory wśród, których znalazły się piosenki zimowe, świąteczne oraz kolędy i pastorałki skutecznie wprowadziły wszystkich słuchaczy w ten niepowtarzalny nastrój jaki wywołują Święta Bożego Narodzenia.
Na koniec każdy z uczestników otrzymał słodki upominek Mikołajkowy.
Składamy podziękowania uczniom za wspaniały występ oraz pozostałym nauczycielom za przygotowanie wykonawców oraz za pomoc techniczna.

Natalia Ostrowska
Joanna Kalbarczyk
Bartosz Ostrowski