Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

    Już za niespełna dwa tygodnie spotykamy się po wakacjach Happy Mam nadzieję, że cieszycie się z tego powodu tak samo jak ja Happy Chciałbym tylko przypomnieć jak wygląda organizacja rozpoczęcia roku szkolnego.
    Wszystkich pierwszaków wraz z rodzicami zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w poniedziałek 2 września o godzinie 17.00 w Auli budynku A przy ulicy Zjednoczenia 42. Natomiast uczniowie klas II-VI starym zwyczajem od wtorku 3 września w pierwszej kolejności zgłaszają się do nauczycieli przedmiotów teoretycznych celem zapisania się do odpowiednich grup, a następnie zgłaszają się do nauczycieli przedmiotu głównego, akompaniamentu i pozostałych przedmiotów.
    Przypominam (szczególnie ubiegłorocznym klasom III), że od klasy IV obowiązuje uczniów również forma muzykowania zespołowego czyli orkiestra, chór lub zespół kameralny. O tym na jakie zajęcia będzie uczęszczać uczeń decyduje nauczyciel prowadzący przedmiot główny wspólnie z nauczycielem prowadzącym zajęcia zespołowe. W klasie V dochodzi przedmiot „fortepian dodatkowy” - proszę o tym pamiętać. Teraz najważniejsze - nauczyciele wszystkich przedmiotów mają dyżury w swoich klasach we wtorek 3 września, środę 4 września oraz czwartek 5 września w godzinach 15.00-18.00. Pierwsze zajęcia z orkiestry odbędą się już w środę 4 września o godzinie 15.40, a chóru  również w środę o 17.55 

    Pierwsze spotkanie z Paniami prowadzącymi zajęcia teoretyczne w klasach I-III (w celu zapisania dzieci do odpowiednich grup) odbędzie się we wtorek 3 września w godzinach:
    klasa I - 15.30
    klasa II - 16.30
    klasa III - 17.00

Paweł Literski
Kierownik Dydaktyki i Wychowania